San Lorenzo vs Talleres Cordoba

San Lorenzo

Talleres Cordoba

Kakšen je zadnji rezultat med Talleres Cordoba proti San Lorenzo?

Zadnja tekma med San Lorenzo proti Talleres Cordoba je bila odigrana na 04 November 2018. Talleres Cordoba zmagovalec tekme 0-1 na San Lorenzo terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.

Predogled tekme med San Lorenzo proti Talleres Cordoba

Tekma se bo igrala 04 November 2018 ob San Lorenzo na terenu za - League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med San Lorenzo proti Talleres Cordoba

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 04 November 2018 med igranjem tekme.

San Lorenzo vs Talleres Cordoba Scoruri live

San Lorenzo vs Talleres Cordoba San Lorenzo vs Talleres Cordoba 04 November 2018 19:30 90 mins Konec San Lorenzo vs Talleres Cordoba