Salford City vs Dagenham Red

Salford City

Dagenham Red

Kakšen je zadnji rezultat med Dagenham Red proti Salford City?

Zadnja tekma med Salford City proti Dagenham Red je bila odigrana na 12 January 2019. Salford City zmagovalec tekme 2-0 na Salford City terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Rodney 34 ⚽
Dieseruvwe 83 ⚽

Predogled tekme med Salford City proti Dagenham Red

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Salford City na terenu za Anglija FA Thropy . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Salford City vs Dagenham Red Scoruri live

Salford City vs Dagenham Red Salford City vs Dagenham Red 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Salford City vs Dagenham Red