Salernitana vs Rieti

Salernitana

Rieti

Kakšen je zadnji rezultat med Rieti proti Salernitana?

Zadnja tekma med Salernitana proti Rieti je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 1-1 na Salernitana's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Salernitana
57 ⚽
Rieti
⚽ 55

Predogled tekme med Salernitana proti Rieti

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Salernitana na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Salernitana vs Rieti Scoruri live

Salernitana vs Rieti Salernitana vs Rieti 12 January 2019 14:30 90 mins Konec Salernitana vs Rieti