SKF Sered vs MFK Karviná

SKF Sered

MFK Karviná

Kakšen je zadnji rezultat med MFK Karviná proti SKF Sered?

Zadnja tekma med SKF Sered proti MFK Karviná je bila odigrana na 12 January 2019. MFK Karviná zmagovalec tekme 0-1 na SKF Sered terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
SKF Sered
MFK Karviná
⚽ 36 Wagner

Predogled tekme med SKF Sered proti MFK Karviná

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob SKF Sered na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

SKF Sered vs MFK Karviná Scoruri live

SKF Sered vs MFK Karviná SKF Sered vs MFK Karviná 12 January 2019 10:45 90 mins Konec SKF Sered vs MFK Karviná