SC Schiltigheim vs Dijon

SC Schiltigheim

Dijon

Kakšen je zadnji rezultat med Dijon proti SC Schiltigheim?

Zadnja tekma med SC Schiltigheim proti Dijon je bila odigrana na 05 January 2019. Dijon zmagovalec tekme 1-3 na SC Schiltigheim terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Genghini pen. 78 ⚽
Dijon
⚽ 65 Naim Sliti
⚽ 72 Kwon Chang Hoon
⚽ 90 Julio Tavares

Predogled tekme med SC Schiltigheim proti Dijon

Tekma se bo igrala 05 January 2019 ob SC Schiltigheim na terenu za Francija CUP . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med SC Schiltigheim proti Dijon

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 05 January 2019 med igranjem tekme.

SC Schiltigheim vs Dijon Scoruri live

SC Schiltigheim vs Dijon SC Schiltigheim vs Dijon 05 January 2019 18:00 90 mins Konec SC Schiltigheim vs Dijon