SC Kriens vs Koniz

SC Kriens

Koniz

Kakšen je zadnji rezultat med Koniz proti SC Kriens?

Zadnja tekma med SC Kriens proti Koniz je bila odigrana na 12 January 2019. SC Kriens zmagovalec tekme 2-1 na SC Kriens terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.
SC Kriens
17 ⚽
46 ⚽
Koniz
⚽ 23

Predogled tekme med SC Kriens proti Koniz

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob SC Kriens na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

SC Kriens vs Koniz Scoruri live

SC Kriens vs Koniz SC Kriens vs Koniz 12 January 2019 14:00 90 mins Konec SC Kriens vs Koniz