SC Gleisdorf vs SG Austria Klagenfurt

SC Gleisdorf

SG Austria Klagenfurt

Kakšen je zadnji rezultat med SG Austria Klagenfurt proti SC Gleisdorf?

Zadnja tekma med SC Gleisdorf proti SG Austria Klagenfurt je bila odigrana na 12 January 2019. SG Austria Klagenfurt zmagovalec tekme 1-2 na SC Gleisdorf terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
15 ⚽
⚽ 55
⚽ 74

Predogled tekme med SC Gleisdorf proti SG Austria Klagenfurt

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob SC Gleisdorf na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

SC Gleisdorf vs SG Austria Klagenfurt Scoruri live

SC Gleisdorf vs SG Austria Klagenfurt SC Gleisdorf vs SG Austria Klagenfurt 12 January 2019 12:00 90 mins Konec SC Gleisdorf vs SG Austria Klagenfurt