Roeselare vs K.F.C.O.Wilrijk

Roeselare

K.F.C.O.Wilrijk

Kakšen je zadnji rezultat med K.F.C.O.Wilrijk proti Roeselare?

Zadnja tekma med Roeselare proti K.F.C.O.Wilrijk je bila odigrana na 12 January 2019. K.F.C.O.Wilrijk zmagovalec tekme 1-2 na Roeselare terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-2.
Roeselare
Camargo 65 ⚽
⚽ 35 Vanzeir
⚽ 44 Noubissi

Predogled tekme med Roeselare proti K.F.C.O.Wilrijk

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Roeselare na terenu za Belgija League 2 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Roeselare vs K.F.C.O.Wilrijk Scoruri live

Roeselare vs K.F.C.O.Wilrijk Roeselare vs K.F.C.O.Wilrijk 12 January 2019 20:00 90 mins Konec Roeselare vs K.F.C.O.Wilrijk