Red Star 93 vs Caen

Red Star 93

Caen

Kakšen je zadnji rezultat med Caen proti Red Star 93?

Zadnja tekma med Red Star 93 proti Caen je bila odigrana na 05 January 2019. Caen zmagovalec tekme 0-1 na Red Star 93 terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Red Star 93
Clement Chantome 55
Caen
⚽ 81 Yacine Bammou

Predogled tekme med Red Star 93 proti Caen

Tekma se bo igrala 05 January 2019 ob Red Star 93 na terenu za Francija CUP . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Red Star 93 proti Caen

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 05 January 2019 med igranjem tekme.

Red Star 93 vs Caen Scoruri live

Red Star 93 vs Caen Red Star 93 vs Caen 05 January 2019 18:00 90 mins Konec Red Star 93 vs Caen