Raufoss vs Mjondalen

Raufoss

Mjondalen

Kakšen je zadnji rezultat med Mjondalen proti Raufoss?

Zadnja tekma med Raufoss proti Mjondalen je bila odigrana na 12 January 2019. Mjondalen zmagovalec tekme 1-3 na Raufoss terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.

Predogled tekme med Raufoss proti Mjondalen

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Raufoss na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Raufoss vs Mjondalen Scoruri live

Raufoss vs Mjondalen Raufoss vs Mjondalen 12 January 2019 15:00 90 mins Konec Raufoss vs Mjondalen