RW Essen vs Fortuna Koln

RW Essen

Fortuna Koln

Kakšen je zadnji rezultat med Fortuna Koln proti RW Essen?

Zadnja tekma med RW Essen proti Fortuna Koln je bila odigrana na 12 January 2019. RW Essen zmagovalec tekme 3-0 na RW Essen terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
RW Essen
Marcel Platzek 5 ⚽
Hirschberger 66 ⚽
Wirtz 70 ⚽

Predogled tekme med RW Essen proti Fortuna Koln

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob RW Essen na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

RW Essen vs Fortuna Koln Scoruri live

RW Essen vs Fortuna Koln RW Essen vs Fortuna Koln 12 January 2019 15:15 90 mins Konec RW Essen vs Fortuna Koln