RB Leipzig vs Galatasaray

RB Leipzig

Galatasaray

Kakšen je zadnji rezultat med Galatasaray proti RB Leipzig?

Zadnja tekma med RB Leipzig proti Galatasaray je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 1-1 na RB Leipzig's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
RB Leipzig
Poulsen 34 ⚽
Galatasaray
⚽ 55 Linnes

Predogled tekme med RB Leipzig proti Galatasaray

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob RB Leipzig na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

RB Leipzig vs Galatasaray Scoruri live

RB Leipzig vs Galatasaray RB Leipzig vs Galatasaray 12 January 2019 15:00 90 mins Konec RB Leipzig vs Galatasaray