Quilmes vs Santamarina Tandil

Quilmes

Santamarina Tandil

Kakšen je zadnji rezultat med Santamarina Tandil proti Quilmes?

Zadnja tekma med Quilmes proti Santamarina Tandil je bila odigrana na 02 December 2018. Temkma je bila neodločena 0-0 na Quilmes's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Quilmes
34 Osvaldo Ruben Barsottini
67 Francisco Javier Oliver
75 Jorge Ivan Perez
90+3 Maximiliano Jose Osurak

Predogled tekme med Quilmes proti Santamarina Tandil

Tekma se bo igrala 02 December 2018 ob Quilmes na terenu za - League 2 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Quilmes proti Santamarina Tandil

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 02 December 2018 med igranjem tekme.

Quilmes vs Santamarina Tandil Scoruri live

Quilmes vs Santamarina Tandil Quilmes vs Santamarina Tandil 02 December 2018 21:00 90 mins Konec Quilmes vs Santamarina Tandil