Qarabag B vs Zaqatala FK

Qarabag B

Zaqatala FK

Kakšen je zadnji rezultat med Zaqatala FK proti Qarabag B?

Zadnja tekma med Qarabag B proti Zaqatala FK je bila odigrana na 23 November 2018. Temkma je bila neodločena 1-1 na Qarabag B's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.
Qarabag B
Qurbanli 26 ⚽
Zaqatala FK
⚽ 42 Ismayilov
69 Bayramov

Predogled tekme med Qarabag B proti Zaqatala FK

Tekma se bo igrala 23 November 2018 ob Qarabag B na terenu za Azerbajdžan First League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Qarabag B proti Zaqatala FK

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 23 November 2018 med igranjem tekme.

Qarabag B vs Zaqatala FK Scoruri live

Qarabag B vs Zaqatala FK Qarabag B vs Zaqatala FK 23 November 2018 11:00 90 mins Konec Qarabag B vs Zaqatala FK