Portsmouth vs Blackpool

Portsmouth

Blackpool

Kakšen je zadnji rezultat med Blackpool proti Portsmouth?

Zadnja tekma med Portsmouth proti Blackpool je bila odigrana na 12 January 2019. Blackpool zmagovalec tekme 0-1 na Portsmouth terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Portsmouth
Blackpool
⚽ 74 Christopher Long

Predogled tekme med Portsmouth proti Blackpool

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Portsmouth na terenu za Anglija League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Portsmouth vs Blackpool Scoruri live

Portsmouth vs Blackpool Portsmouth vs Blackpool 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Portsmouth vs Blackpool