Pontivy vs Paris St Germain

Pontivy

Paris St Germain

Kakšen je zadnji rezultat med Paris St Germain proti Pontivy?

Zadnja tekma med Pontivy proti Paris St Germain je bila odigrana na 06 January 2019. Paris St Germain zmagovalec tekme 0-4 na Pontivy terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.

Predogled tekme med Pontivy proti Paris St Germain

Tekma se bo igrala 06 January 2019 ob Pontivy na terenu za Francija CUP . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Pontivy proti Paris St Germain

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 06 January 2019 med igranjem tekme.

Pontivy vs Paris St Germain Scoruri live

Pontivy vs Paris St Germain Pontivy vs Paris St Germain 06 January 2019 20:45 90 mins Konec Pontivy vs Paris St Germain