Podbeskidzie vs Ruch Zdzieszowice

Podbeskidzie

Ruch Zdzieszowice

Kakšen je zadnji rezultat med Ruch Zdzieszowice proti Podbeskidzie?

Zadnja tekma med Podbeskidzie proti Ruch Zdzieszowice je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 1-1 na Podbeskidzie's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Rakowski 90 ⚽
⚽ 79

Predogled tekme med Podbeskidzie proti Ruch Zdzieszowice

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Podbeskidzie na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Podbeskidzie vs Ruch Zdzieszowice Scoruri live

Podbeskidzie vs Ruch Zdzieszowice Podbeskidzie vs Ruch Zdzieszowice 12 January 2019 11:00 90 mins Konec Podbeskidzie vs Ruch Zdzieszowice