Pars Jam Bushehr vs Teraktor Sazi

Pars Jam Bushehr

Teraktor Sazi

Kakšen je zadnji rezultat med Teraktor Sazi proti Pars Jam Bushehr?

Zadnja tekma med Pars Jam Bushehr proti Teraktor Sazi je bila odigrana na 01 December 2018. Teraktor Sazi zmagovalec tekme 0-1 na Pars Jam Bushehr terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
⚽ 77 Mehdipour

Predogled tekme med Pars Jam Bushehr proti Teraktor Sazi

Tekma se bo igrala 01 December 2018 ob Pars Jam Bushehr na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Pars Jam Bushehr proti Teraktor Sazi

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 01 December 2018 med igranjem tekme.

Pars Jam Bushehr vs Teraktor Sazi Scoruri live

Pars Jam Bushehr vs Teraktor Sazi Pars Jam Bushehr vs Teraktor Sazi 01 December 2018 12:30 90 mins Konec Pars Jam Bushehr vs Teraktor Sazi