Pars Jam Bushehr vs Nassaji Mazandaran

Pars Jam Bushehr

Nassaji Mazandaran

Kakšen je zadnji rezultat med Nassaji Mazandaran proti Pars Jam Bushehr?

Zadnja tekma med Pars Jam Bushehr proti Nassaji Mazandaran je bila odigrana na 16 February 2019. Pars Jam Bushehr zmagovalec tekme 3-1 na Pars Jam Bushehr terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Gvelesiani own goal 52 ⚽
Alayari 56 ⚽
Mirjavan 90 ⚽
⚽ 71 Gvelesiani pen.
16 Ashouri

Predogled tekme med Pars Jam Bushehr proti Nassaji Mazandaran

Tekma se bo igrala 16 February 2019 ob Pars Jam Bushehr na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Pars Jam Bushehr proti Nassaji Mazandaran

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 16 February 2019 med igranjem tekme.

Pars Jam Bushehr vs Nassaji Mazandaran Scoruri live

Pars Jam Bushehr vs Nassaji Mazandaran Pars Jam Bushehr vs Nassaji Mazandaran 16 February 2019 13:00 90 mins Konec Pars Jam Bushehr vs Nassaji Mazandaran