Pars Jam Bushehr vs Foolad Khuzestan

Pars Jam Bushehr

Foolad Khuzestan

Kakšen je zadnji rezultat med Foolad Khuzestan proti Pars Jam Bushehr?

Zadnja tekma med Pars Jam Bushehr proti Foolad Khuzestan je bila odigrana na 04 February 2019. Temkma je bila neodločena 0-0 na Pars Jam Bushehr's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.

Predogled tekme med Pars Jam Bushehr proti Foolad Khuzestan

Tekma se bo igrala 04 February 2019 ob Pars Jam Bushehr na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Pars Jam Bushehr proti Foolad Khuzestan

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 04 February 2019 med igranjem tekme.

Pars Jam Bushehr vs Foolad Khuzestan Scoruri live

Pars Jam Bushehr vs Foolad Khuzestan Pars Jam Bushehr vs Foolad Khuzestan 04 February 2019 13:30 90 mins Konec Pars Jam Bushehr vs Foolad Khuzestan