Padideh Mashhad vs Saipa

Padideh Mashhad

Saipa

Kakšen je zadnji rezultat med Saipa proti Padideh Mashhad?

Zadnja tekma med Padideh Mashhad proti Saipa je bila odigrana na 25 November 2018. Padideh Mashhad zmagovalec tekme 1-0 na Padideh Mashhad terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Ghaseminejad 83 ⚽
Saipa

Predogled tekme med Padideh Mashhad proti Saipa

Tekma se bo igrala 25 November 2018 ob Padideh Mashhad na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Padideh Mashhad proti Saipa

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 25 November 2018 med igranjem tekme.

Padideh Mashhad vs Saipa Scoruri live

Padideh Mashhad vs Saipa Padideh Mashhad vs Saipa 25 November 2018 13:15 90 mins Konec Padideh Mashhad vs Saipa