Osnabruck vs Young Boys

Osnabruck

Young Boys

Kakšen je zadnji rezultat med Young Boys proti Osnabruck?

Zadnja tekma med Osnabruck proti Young Boys je bila odigrana na 12 January 2019. Osnabruck zmagovalec tekme 2-1 na Osnabruck terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.
Osnabruck
Etienne Amenyido 8 ⚽
Tim Danneberg 75 ⚽
Young Boys
⚽ 37 Michel Aebischer

Predogled tekme med Osnabruck proti Young Boys

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Osnabruck na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Osnabruck vs Young Boys Scoruri live

Osnabruck vs Young Boys Osnabruck vs Young Boys 12 January 2019 14:00 90 mins Konec Osnabruck vs Young Boys