Operario MS vs Botafogo PB

Operario MS

Botafogo PB

Kakšen je zadnji rezultat med Botafogo PB proti Operario MS?

Zadnja tekma med Operario MS proti Botafogo PB je bila odigrana na 13 February 2019. Botafogo PB zmagovalec tekme 1-4 na Operario MS terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.

Predogled tekme med Operario MS proti Botafogo PB

Tekma se bo igrala 13 February 2019 ob Operario MS na terenu za Brazilija CUP . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Operario MS proti Botafogo PB

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 13 February 2019 med igranjem tekme.

Operario MS vs Botafogo PB Scoruri live

Operario MS vs Botafogo PB Operario MS vs Botafogo PB 14 February 2019 00:30 90 mins Konec Operario MS vs Botafogo PB