Olsztyn OKS 1945 vs Znicz Biala Piska

Olsztyn OKS 1945

Znicz Biala Piska

Kakšen je zadnji rezultat med Znicz Biala Piska proti Olsztyn OKS 1945?

Zadnja tekma med Olsztyn OKS 1945 proti Znicz Biala Piska je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 2-2 na Olsztyn OKS 1945's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.
Wasiak 26 ⚽
Goral pen. 70 ⚽
⚽ 41 Radzikowski
⚽ 90 Kossyk

Predogled tekme med Olsztyn OKS 1945 proti Znicz Biala Piska

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Olsztyn OKS 1945 na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Olsztyn OKS 1945 vs Znicz Biala Piska Scoruri live

Olsztyn OKS 1945 vs Znicz Biala Piska Olsztyn OKS 1945 vs Znicz Biala Piska 12 January 2019 12:00 90 mins Konec Olsztyn OKS 1945 vs Znicz Biala Piska