Novo Hamburgo RS vs Cruzeiro RS

Novo Hamburgo RS

Cruzeiro RS

Kakšen je zadnji rezultat med Cruzeiro RS proti Novo Hamburgo RS?

Zadnja tekma med Novo Hamburgo RS proti Cruzeiro RS je bila odigrana na 12 January 2019. Novo Hamburgo RS zmagovalec tekme 2-0 na Novo Hamburgo RS terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-0.
Preto 17 ⚽
Mossoro 39 ⚽
Cruzeiro RS

Predogled tekme med Novo Hamburgo RS proti Cruzeiro RS

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Novo Hamburgo RS na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Novo Hamburgo RS vs Cruzeiro RS Scoruri live

Novo Hamburgo RS vs Cruzeiro RS Novo Hamburgo RS vs Cruzeiro RS 12 January 2019 20:00 90 mins Konec Novo Hamburgo RS vs Cruzeiro RS