Nong Bua Lamphu vs Nakhon Ratchasima

Nong Bua Lamphu

Nakhon Ratchasima

Kakšen je zadnji rezultat med Nakhon Ratchasima proti Nong Bua Lamphu?

Zadnja tekma med Nong Bua Lamphu proti Nakhon Ratchasima je bila odigrana na 12 January 2019. Nakhon Ratchasima zmagovalec tekme 0-2 na Nong Bua Lamphu terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
⚽ 59
⚽ 90

Predogled tekme med Nong Bua Lamphu proti Nakhon Ratchasima

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Nong Bua Lamphu na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Nong Bua Lamphu vs Nakhon Ratchasima Scoruri live

Nong Bua Lamphu vs Nakhon Ratchasima Nong Bua Lamphu vs Nakhon Ratchasima 12 January 2019 12:00 90 mins Konec Nong Bua Lamphu vs Nakhon Ratchasima