Nogoom El Mostakbal vs Misr El-Maqasha

Nogoom El Mostakbal

Misr El-Maqasha

Kakšen je zadnji rezultat med Misr El-Maqasha proti Nogoom El Mostakbal?

Zadnja tekma med Nogoom El Mostakbal proti Misr El-Maqasha je bila odigrana na 21 November 2018. Misr El-Maqasha zmagovalec tekme 0-2 na Nogoom El Mostakbal terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
⚽ 66 Traore
⚽ 79 Ashour

Predogled tekme med Nogoom El Mostakbal proti Misr El-Maqasha

Tekma se bo igrala 21 November 2018 ob Nogoom El Mostakbal na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Nogoom El Mostakbal proti Misr El-Maqasha

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 21 November 2018 med igranjem tekme.

Nogoom El Mostakbal vs Misr El-Maqasha Scoruri live

Nogoom El Mostakbal vs Misr El-Maqasha Nogoom El Mostakbal vs Misr El-Maqasha 21 November 2018 13:45 90 mins Konec Nogoom El Mostakbal vs Misr El-Maqasha