Nogoom El Mostakbal vs El Zamalek

Nogoom El Mostakbal

El Zamalek

Kakšen je zadnji rezultat med El Zamalek proti Nogoom El Mostakbal?

Zadnja tekma med Nogoom El Mostakbal proti El Zamalek je bila odigrana na 09 February 2019. El Zamalek zmagovalec tekme 0-1 na Nogoom El Mostakbal terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
El Zamalek
⚽ 71 Hefny

Predogled tekme med Nogoom El Mostakbal proti El Zamalek

Tekma se bo igrala 09 February 2019 ob Nogoom El Mostakbal na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Nogoom El Mostakbal proti El Zamalek

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 09 February 2019 med igranjem tekme.

Nogoom El Mostakbal vs El Zamalek Scoruri live

Nogoom El Mostakbal vs El Zamalek Nogoom El Mostakbal vs El Zamalek 09 February 2019 17:00 90 mins Konec Nogoom El Mostakbal vs El Zamalek