Nassaji Mazandaran vs Teraktor Sazi

Nassaji Mazandaran

Teraktor Sazi

Kakšen je zadnji rezultat med Teraktor Sazi proti Nassaji Mazandaran?

Zadnja tekma med Nassaji Mazandaran proti Teraktor Sazi je bila odigrana na 10 February 2019. Temkma je bila neodločena 1-1 na Nassaji Mazandaran's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
Jafari 73 ⚽
⚽ 17 Gvelesiani own goal

Predogled tekme med Nassaji Mazandaran proti Teraktor Sazi

Tekma se bo igrala 10 February 2019 ob Nassaji Mazandaran na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Nassaji Mazandaran proti Teraktor Sazi

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 10 February 2019 med igranjem tekme.

Nassaji Mazandaran vs Teraktor Sazi Scoruri live

Nassaji Mazandaran vs Teraktor Sazi Nassaji Mazandaran vs Teraktor Sazi 10 February 2019 14:30 90 mins Konec Nassaji Mazandaran vs Teraktor Sazi