Nakhon Pathom vs Chainat

Nakhon Pathom

Chainat

Kakšen je zadnji rezultat med Chainat proti Nakhon Pathom?

Zadnja tekma med Nakhon Pathom proti Chainat je bila odigrana na 12 January 2019. Nakhon Pathom zmagovalec tekme 2-0 na Nakhon Pathom terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Chainat
89

Predogled tekme med Nakhon Pathom proti Chainat

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Nakhon Pathom na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Nakhon Pathom vs Chainat Scoruri live

Nakhon Pathom vs Chainat Nakhon Pathom vs Chainat 12 January 2019 12:00 90 mins Konec Nakhon Pathom vs Chainat