Naft Masjed Soleyman vs Pars Jam Bushehr

Naft Masjed Soleyman

Pars Jam Bushehr

Kakšen je zadnji rezultat med Pars Jam Bushehr proti Naft Masjed Soleyman?

Zadnja tekma med Naft Masjed Soleyman proti Pars Jam Bushehr je bila odigrana na 12 February 2019. Temkma je bila neodločena 1-1 na Naft Masjed Soleyman's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
HashemiNejad 64 ⚽
⚽ 90 Hatami

Predogled tekme med Naft Masjed Soleyman proti Pars Jam Bushehr

Tekma se bo igrala 12 February 2019 ob Naft Masjed Soleyman na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Naft Masjed Soleyman proti Pars Jam Bushehr

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 12 February 2019 med igranjem tekme.

Naft Masjed Soleyman vs Pars Jam Bushehr Scoruri live

Naft Masjed Soleyman vs Pars Jam Bushehr Naft Masjed Soleyman vs Pars Jam Bushehr 12 February 2019 14:45 90 mins Konec Naft Masjed Soleyman vs Pars Jam Bushehr