NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica

NK Lokomotiva Zagreb

HNK Gorica

Kakšen je zadnji rezultat med HNK Gorica proti NK Lokomotiva Zagreb?

Zadnja tekma med NK Lokomotiva Zagreb proti HNK Gorica je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 1-1 na NK Lokomotiva Zagreb's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Uzuni 4 ⚽
HNK Gorica
⚽ 89 pen.

Predogled tekme med NK Lokomotiva Zagreb proti HNK Gorica

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob NK Lokomotiva Zagreb na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica Scoruri live

NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica 12 January 2019 13:00 90 mins Konec NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica