Millwall vs Blackburn

Millwall

Blackburn

Kakšen je zadnji rezultat med Blackburn proti Millwall?

Zadnja tekma med Millwall proti Blackburn je bila odigrana na 12 January 2019. Blackburn zmagovalec tekme 0-2 na Millwall terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Millwall
Blackburn
⚽ 86 Joseph Nuttall
⚽ 87 Adam James Armstrong

Predogled tekme med Millwall proti Blackburn

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Millwall na terenu za Anglija Championship . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Millwall vs Blackburn Scoruri live

Millwall vs Blackburn Millwall vs Blackburn 12 January 2019 18:30 90 mins Konec Millwall vs Blackburn