Mashin Sazi vs Sepahan

Mashin Sazi

Sepahan

Kakšen je zadnji rezultat med Sepahan proti Mashin Sazi?

Zadnja tekma med Mashin Sazi proti Sepahan je bila odigrana na 23 November 2018. Temkma je bila neodločena 1-1 na Mashin Sazi's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Mashin Sazi
Alhosseini 37 ⚽
Maboudi 45
Sepahan
⚽ 88 Koman

Predogled tekme med Mashin Sazi proti Sepahan

Tekma se bo igrala 23 November 2018 ob Mashin Sazi na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Mashin Sazi proti Sepahan

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 23 November 2018 med igranjem tekme.

Mashin Sazi vs Sepahan Scoruri live

Mashin Sazi vs Sepahan Mashin Sazi vs Sepahan 23 November 2018 12:30 90 mins Konec Mashin Sazi vs Sepahan