Mashin Sazi vs Sanat Naft

Mashin Sazi

Sanat Naft

Kakšen je zadnji rezultat med Sanat Naft proti Mashin Sazi?

Zadnja tekma med Mashin Sazi proti Sanat Naft je bila odigrana na 10 February 2019. Mashin Sazi zmagovalec tekme 1-0 na Mashin Sazi terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Mashin Sazi
Zendehrouh 47 ⚽
Sanat Naft

Predogled tekme med Mashin Sazi proti Sanat Naft

Tekma se bo igrala 10 February 2019 ob Mashin Sazi na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Mashin Sazi proti Sanat Naft

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 10 February 2019 med igranjem tekme.

Mashin Sazi vs Sanat Naft Scoruri live

Mashin Sazi vs Sanat Naft Mashin Sazi vs Sanat Naft 10 February 2019 12:30 90 mins Konec Mashin Sazi vs Sanat Naft