Maidstone United vs Oxford City

Maidstone United

Oxford City

Kakšen je zadnji rezultat med Oxford City proti Maidstone United?

Zadnja tekma med Maidstone United proti Oxford City je bila odigrana na 12 January 2019. Maidstone United zmagovalec tekme 1-0 na Maidstone United terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Richards 37 ⚽
Oxford City

Predogled tekme med Maidstone United proti Oxford City

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Maidstone United na terenu za Anglija FA Thropy . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Maidstone United vs Oxford City Scoruri live

Maidstone United vs Oxford City Maidstone United vs Oxford City 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Maidstone United vs Oxford City