MC Saida vs RC Relizane

MC Saida

RC Relizane

Kakšen je zadnji rezultat med RC Relizane proti MC Saida?

Zadnja tekma med MC Saida proti RC Relizane je bila odigrana na 12 January 2019. RC Relizane zmagovalec tekme 0-1 na MC Saida terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
MC Saida
RC Relizane
⚽ 22

Predogled tekme med MC Saida proti RC Relizane

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob MC Saida na terenu za Alžirija League 2 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

MC Saida vs RC Relizane Scoruri live

MC Saida vs RC Relizane MC Saida vs RC Relizane 12 January 2019 15:00 90 mins Konec MC Saida vs RC Relizane