Lucan Utd vs Shamrock

Lucan Utd

Shamrock

Kakšen je zadnji rezultat med Shamrock proti Lucan Utd?

Zadnja tekma med Lucan Utd proti Shamrock je bila odigrana na 12 January 2019. Shamrock zmagovalec tekme 0-5 na Lucan Utd terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-3.
Lucan Utd
Shamrock

Predogled tekme med Lucan Utd proti Shamrock

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Lucan Utd na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Lucan Utd vs Shamrock Scoruri live

Lucan Utd vs Shamrock Lucan Utd vs Shamrock 12 January 2019 12:30 90 mins Konec Lucan Utd vs Shamrock