Longueau vs Vitre

Longueau

Vitre

Kakšen je zadnji rezultat med Vitre proti Longueau?

Zadnja tekma med Longueau proti Vitre je bila odigrana na 06 January 2019. Temkma je bila neodločena 0-0 na Longueau's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Longueau
Vitre

Predogled tekme med Longueau proti Vitre

Tekma se bo igrala 06 January 2019 ob Longueau na terenu za Francija CUP . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Longueau proti Vitre

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 06 January 2019 med igranjem tekme.

Longueau vs Vitre Scoruri live

Longueau vs Vitre Longueau vs Vitre 06 January 2019 17:15 90 mins Konec Longueau vs Vitre