Leganes vs Huesca

Leganes

Huesca

Kakšen je zadnji rezultat med Huesca proti Leganes?

Zadnja tekma med Leganes proti Huesca je bila odigrana na 12 January 2019. Leganes zmagovalec tekme 1-0 na Leganes terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.

Predogled tekme med Leganes proti Huesca

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Leganes na terenu za Španija La Liga . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Leganes vs Huesca Scoruri live

Leganes vs Huesca Leganes vs Huesca 12 January 2019 13:00 90 mins Konec Leganes vs Huesca