Lanus vs Talleres Cordoba

Lanus

Talleres Cordoba

Kakšen je zadnji rezultat med Talleres Cordoba proti Lanus?

Zadnja tekma med Lanus proti Talleres Cordoba je bila odigrana na 08 December 2018. Lanus zmagovalec tekme 2-1 na Lanus terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.

Predogled tekme med Lanus proti Talleres Cordoba

Tekma se bo igrala 08 December 2018 ob Lanus na terenu za - League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Lanus proti Talleres Cordoba

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 08 December 2018 med igranjem tekme.

Lanus vs Talleres Cordoba Scoruri live

Lanus vs Talleres Cordoba Lanus vs Talleres Cordoba 08 December 2018 23:20 90 mins Konec Lanus vs Talleres Cordoba