Krsko Posavlje vs Slaven Belupo

Krsko Posavlje

Slaven Belupo

Kakšen je zadnji rezultat med Slaven Belupo proti Krsko Posavlje?

Zadnja tekma med Krsko Posavlje proti Slaven Belupo je bila odigrana na 12 January 2019. Slaven Belupo zmagovalec tekme 0-1 na Krsko Posavlje terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
⚽ 14

Predogled tekme med Krsko Posavlje proti Slaven Belupo

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Krsko Posavlje na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Krsko Posavlje vs Slaven Belupo Scoruri live

Krsko Posavlje vs Slaven Belupo Krsko Posavlje vs Slaven Belupo 12 January 2019 13:30 90 mins Konec Krsko Posavlje vs Slaven Belupo