Kazincbarcika vs Tallya

Kazincbarcika

Tallya

Kakšen je zadnji rezultat med Tallya proti Kazincbarcika?

Zadnja tekma med Kazincbarcika proti Tallya je bila odigrana na 12 January 2019. Kazincbarcika zmagovalec tekme 9-0 na Kazincbarcika terenu. Rezultat ob polčasu je bil 4-0.
Tallya

Predogled tekme med Kazincbarcika proti Tallya

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Kazincbarcika na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Kazincbarcika vs Tallya Scoruri live

Kazincbarcika vs Tallya Kazincbarcika vs Tallya 12 January 2019 10:00 90 mins Konec Kazincbarcika vs Tallya