Karlsruhe vs Feyenoord

Karlsruhe

Feyenoord

Kakšen je zadnji rezultat med Feyenoord proti Karlsruhe?

Zadnja tekma med Karlsruhe proti Feyenoord je bila odigrana na 12 January 2019. Feyenoord zmagovalec tekme 2-4 na Karlsruhe terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-3.

Predogled tekme med Karlsruhe proti Feyenoord

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Karlsruhe na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Karlsruhe vs Feyenoord Scoruri live

Karlsruhe vs Feyenoord Karlsruhe vs Feyenoord 12 January 2019 12:00 90 mins Konec Karlsruhe vs Feyenoord