Kapaz vs Sabail B

Kapaz

Sabail B

Kakšen je zadnji rezultat med Sabail B proti Kapaz?

Zadnja tekma med Kapaz proti Sabail B je bila odigrana na 30 November 2018. Kapaz zmagovalec tekme 1-0 na Kapaz terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Kapaz
Mammadov 16 ⚽
Sabail B

Predogled tekme med Kapaz proti Sabail B

Tekma se bo igrala 30 November 2018 ob Kapaz na terenu za Azerbajdžan First League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Kapaz proti Sabail B

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 30 November 2018 med igranjem tekme.

Kapaz vs Sabail B Scoruri live

Kapaz vs Sabail B Kapaz vs Sabail B 30 November 2018 11:00 90 mins Konec Kapaz vs Sabail B