Juve Stabia vs Paganese

Juve Stabia

Paganese

Kakšen je zadnji rezultat med Paganese proti Juve Stabia?

Zadnja tekma med Juve Stabia proti Paganese je bila odigrana na 27 January 2019. Juve Stabia zmagovalec tekme 1-0 na Juve Stabia terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Juve Stabia
Calo 30 ⚽
Paganese

Predogled tekme med Juve Stabia proti Paganese

Tekma se bo igrala 27 January 2019 ob Juve Stabia na terenu za Italija Lega Pro C1-C . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Juve Stabia proti Paganese

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 27 January 2019 med igranjem tekme.

Juve Stabia vs Paganese Scoruri live

Juve Stabia vs Paganese Juve Stabia vs Paganese 27 January 2019 16:30 90 mins Konec Juve Stabia vs Paganese