Juazeirense BA vs Vasco Da Gama

Juazeirense BA

Vasco Da Gama

Kakšen je zadnji rezultat med Vasco Da Gama proti Juazeirense BA?

Zadnja tekma med Juazeirense BA proti Vasco Da Gama je bila odigrana na 06 February 2019. Temkma je bila neodločena 2-2 na Juazeirense BA's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
Balotelli G. 51 ⚽
Nino Guerreiro 78 ⚽
⚽ 13 Yan Medeiro Sasse
⚽ 90 Maximiliano Gaston Lopez

Predogled tekme med Juazeirense BA proti Vasco Da Gama

Tekma se bo igrala 06 February 2019 ob Juazeirense BA na terenu za Brazilija CUP . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Juazeirense BA proti Vasco Da Gama

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 06 February 2019 med igranjem tekme.

Juazeirense BA vs Vasco Da Gama Scoruri live

Juazeirense BA vs Vasco Da Gama Juazeirense BA vs Vasco Da Gama 07 February 2019 00:30 90 mins Konec Juazeirense BA vs Vasco Da Gama