Itabaiana(SE) vs Parana

Itabaiana(SE)

Parana

Kakšen je zadnji rezultat med Parana proti Itabaiana(SE)?

Zadnja tekma med Itabaiana(SE) proti Parana je bila odigrana na 06 February 2019. Parana zmagovalec tekme 2-5 na Itabaiana(SE) terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-3.

Predogled tekme med Itabaiana(SE) proti Parana

Tekma se bo igrala 06 February 2019 ob Itabaiana(SE) na terenu za Brazilija CUP . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Itabaiana(SE) proti Parana

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 06 February 2019 med igranjem tekme.

Itabaiana(SE) vs Parana Scoruri live

Itabaiana(SE) vs Parana Itabaiana(SE) vs Parana 07 February 2019 00:30 90 mins Konec Itabaiana(SE) vs Parana