Ipswich vs Rotherham

Ipswich

Rotherham

Kakšen je zadnji rezultat med Rotherham proti Ipswich?

Zadnja tekma med Ipswich proti Rotherham je bila odigrana na 12 January 2019. Ipswich zmagovalec tekme 1-0 na Ipswich terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.

Predogled tekme med Ipswich proti Rotherham

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Ipswich na terenu za Anglija Championship . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Ipswich vs Rotherham Scoruri live

Ipswich vs Rotherham Ipswich vs Rotherham 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Ipswich vs Rotherham