Inverness Ct vs Ayr Utd

Inverness Ct

Ayr Utd

Kakšen je zadnji rezultat med Ayr Utd proti Inverness Ct?

Zadnja tekma med Inverness Ct proti Ayr Utd je bila odigrana na 12 January 2019. Inverness Ct zmagovalec tekme 1-0 na Inverness Ct terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Jordan White 64 ⚽
Ayr Utd

Predogled tekme med Inverness Ct proti Ayr Utd

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Inverness Ct na terenu za Škotska Championship . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Inverness Ct vs Ayr Utd Scoruri live

Inverness Ct vs Ayr Utd Inverness Ct vs Ayr Utd 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Inverness Ct vs Ayr Utd